Antalya Web Tasarım
Bize Yazın

Google Ads Reklamları

E-ticarette en etkili reklam alanı olarak görülen Google, istenen hedefe kısa vadede ulaşmak isteyen kişi ve kurumlar tarafından tercih edilir. Doğru bir planlamayla açılan hesaplar etkili bir yönetim anlayışıyla sadece hedefe odaklanır ve bu şekilde başarı daha kolay bir şekilde yakalanabilir.

  • Google Arama Ağı
  • Google Görüntülü Reklam Ağı
  • Alışveriş
  • Video
  • Evrensel Uygulama

Sadece Ölçebildiğiniz Verileri İyileştirebilirsiniz!

 

Verilere dayandırılarak yapılan google ads alışveriş reklamları – merchant çalışmaları, detaylı raporlar ve birbirini takip eden kampanyalarla desteklenir. Bu aşamada müşterilerimiz ölçe bildikleri sonuçlara göre yeni hamlelerini sağlıklı bir şekilde belirleyebilirler.

 

Belirlenmiş reklam bütçesinin ne kazandırdığını ölçme ayrıcalığı, gelecek yatırımların şekillenmesi açısından son derece önemlidir. Mevcut işini internet ortamına taşımak ve güncel gelişmelere ayak uydurmak isteyenler sunduğumuz google ads alışveriş reklamları – merchant hizmetiyle yatırımın geri dönüşü hakkında da bilgi sahibi olabilirler.

 

 Hedefe Uygun Planlanan Reklam İçerikleri

 

Müşterilerimizin hedef, ihtiyaç, istek ve beklentilerine uygun olarak planlanan reklam içerikleri, reklam yönetiminin olması gerektiği gibi gerçekleşmesine imkan verir. Sunduğumuz sürekli google ads alışveriş reklamları – merchant danışmanlık hizmeti çerçevesinde hesaplarınızı etkili bir şekilde yönetebilir ve elde edeceğiniz analizler sayesinde gelecek planlarınızı zaman kaybetmeden devreye sokabilirsiniz.